Ramówka

Ramówka

PONIEDZIAŁEK

06:10 Film dokumentalno-przyrodniczy
07:10 Klasyka z Simonem Callowem
07:45 Wędkarska Pasja
08:00 Szlakiem Wielkich Kompozytorów
08:40 Dziewczyny w Raju
09:10 W Służbie Natury
09:30 Justin Bonello: Mistrz Patelni
10:05 Z Adrenaliną na Etacie
11:05 Perły Włoch
11:40 Inne Oblicze Australii
12:30 Tylko Podróże
13:05 Dzika Kuchnia
13:35 Bezpieczna Osada
14:05 Artland: Galeria na Kółkach
15:15 BcRec on Tour
15:35 Klasyka z Simonem Callowem
16:05 Powrót do Korzeni
17:05 Szlakiem Wielkich Kompozytorów
17:45 Vademecum Przetrwania
18:20 Justin Bonello: Mistrz Patelni
18:50 Gang Surykatek
19:30 Adrenalina
20:00 Perły Włoch
20:35 Dzika Kuchnia
21:05 Darz Bór
21:40 Zew Natury
22:05 Tylko Podróże
22:35 W Oceanie
23:10 Artland: Galeria na Kółkach
00:15 Wędkarska Pasja
00:40 Kołowrotek
01:15 Film dokumentalno-przyrodniczy
02:20 Golf: Pasja i Sport
02:35 Wędrówki z wędką
03:00 Myśliwiec z PL
03:20 BcRec on Tour
03:35 Zanurzenie
03:55 Zew Natury
04:25 Wędrówki z wędką
04:50 Kołowrotek
05:25 Dzika Kuchnia

 

WTOREK

06:10 Film dokumentalno-przyrodniczy
07:10 Artland: Galeria na Kółkach
08:15 Perły Włoch
08:50 Celnicy
09:20 Tylko Podróże
09:50 Na Osi
10:35 Dzikie Ścieżki Afryki
11:05 Klasyka z Simonem Callowem
11:35 Projekt Zambezi
12:05 Rybalizacja
12:35 Szlakiem Wielkich Kompozytorów
13:15 Trucker Club
13:50 Justin Bonello: Mistrz Patelni
14:25 Celnicy
14:50 Niesamowite Wędkarstwo
15:20 Artland: Galeria na Kółkach
16:30 Luksusowe Podróże
17:00 Perły Włoch
17:35 Kraina Karoo
18:35 Tylko Podróże
19:05 W Świecie Motocykli
19:35 Wędkarskie Wyprawy
20:00 Klasyka z Simonem Callowem
20:35 Przygoda z haczykiem
21:00 Smaki Afryki
21:30 Szlakiem Wielkich Kompozytorów
22:05 Adrenalina
22:35 Justin Bonello: Mistrz Patelni
23:10 Wędkarskie Przygody Babea Winkelmana
23:35 Kolekcjonerska Pasja
00:40 Zew Natury
01:20 Film dokumentalno-przyrodniczy
02:15 Vademecum Przetrwania
02:50 Patrol Drogówki
03:30 Wodny Świat
03:50 W Służbie Natury
04:05 Lasy Dolnego Śląska
04:30 Strzeleckie ABC
04:45 Myśliwiec z PL
05:00 Zanurzenie
05:20 Dzika Kuchnia
05:50 Bez komentarza

 

ŚRODA

06:10 Film dokumentalno-przyrodniczy
07:10 Perły Włoch
07:45 Cudowna Planeta
08:30 Justin Bonello: Mistrz Patelni
09:05 Trucker Club
09:35 Szlakiem Wielkich Kompozytorów
10:15 Bezpieczna Osada
10:45 Tylko Podróże
11:20 Gang Surykatek
11:55 Na Osi
12:35 Artland: Galeria na Kółkach
13:45 Klasyka z Simonem Callowem
14:20 Mała Italia
15:15 Perły Włoch
15:50 W Siodle: Śladami Dicka Kinga
16:50 Justin Bonello: Mistrz Patelni
17:25 Inne Oblicze Australii
18:20 Szlakiem Wielkich Kompozytorów
19:00 Dziewczyny w Raju
19:30 W Oceanie
20:05 Tylko Podróże
20:35 Z Adrenaliną na Etacie
21:35 Artland: Galeria na Kółkach
22:45 Magiczne Zakątki
23:35 Klasyka z Simonem Callowem
00:10 BcRec on Tour
00:30 Zanurzenie
00:50 Film dokumentalno-przyrodniczy
01:45 Tajemnice Przyrody
02:10 Kołowrotek
02:45 Myśliwiec z PL
03:00 W Służbie Natury
03:15 Darz Bór
03:45 Strzeleckie ABC
04:05 Wędkarska Pasja
04:25 Wodny Świat
04:45 Lasy Dolnego Śląska
05:05 Tajemnice Przyrody
05:20 Dzika Kuchnia
05:50 Bez komentarza

 

CZWARTEK

06:10 Film dokumentalno-przyrodniczy
07:05 Justin Bonello: Mistrz Patelni
07:40 Adrenalina
08:10 Klasyka z Simonem Callowem
08:40 Vademecum Przetrwania
09:15 Smaki Afryki
09:45 Perły Włoch
10:20 Celnicy
10:45 Wędkarskie Przygody Babea Winkelmana
11:15 Artland: Galeria na Kółkach
12:25 Kolekcjonerska Pasja
13:30 Tylko Podróże
14:05 Szlakiem Wielkich Kompozytorów
14:40 Na Osi
15:20 Justin Bonello: Mistrz Patelni
15:50 Kraina Karoo
16:45 Klasyka z Simonem Callowem
17:25 Wędkarskie Wyprawy
17:50 Przygoda z haczykiem
18:15 Perły Włoch
18:50 Luksusowe Podróże
19:20 Niesamowite wędkarstwo
19:50 Celnicy
20:15 Artland: Galeria na Kółkach
21:25 Powrót do Korzeni
22:25 Tylko Podróże
23:00 Szlakiem Wielkich Kompozytorów
23:35 Darz Bór
00:10 Wodny Świat
00:30 Golf: Pasja i Sport
00:45 Wędrówki z wędką
01:20 Film dokumentalno-przyrodniczy
02:20 Wędrówki z wędką
02:45 Zew Natury
03:25 Kołowrotek
03:50 Vademecum Przetrwania
04:30 Patrol Drogówki
05:05 Strzeleckie ABC
05:25 Dzika Kuchnia

 

PIĄTEK

06:10 Film dokumentalno-przyrodniczy
07:10 Szlakiem Wielkich Kompozytorów
07:45 Tylko Podróże
08:20 Magiczne Zakątki
09:10 Artland: Galeria na Kółkach
10:20 Mała Italia
11:20 Justin Bonello: Mistrz Patelni
11:55 Trucker Club
12:25 Klasyka z Simonem Callowem
13:05 W Siodle: Śladami Dicka Kinga
14:05 Perły Włoch
14:35 Gang Surykatek
15:15 Szlakiem Wielkich Kompozytorów
15:50 Cudowna Planeta
16:45 W Świecie Motocykli
17:10 Tylko Podróże
17:45 Mała Italia
18:45 Artland: Galeria na Kółkach
19:50 Justin Bonello: Mistrz Patelni
20:30 Inne Oblicze Australii
21:20 Bezpieczna Osada
21:55 Klasyka z Simonem Callowem
22:25 Niesamowite wędkarstwo
22:50 Perły Włoch
23:30 Dziewczyny w Raju
00:00 Strzeleckie ABC
00:20 W Służbie Natury
00:35 Film dokumentalno-przyrodniczy
01:45 Kołowrotek
02:15 Lasy Dolnego Śląska
02:35 Vademecum Przetrwania
03:10 Tajemnice Przyrody
03:25 Golf: Pasja i Sport
03:40 Patrol Drogówki
04:15 BcRec on Tour
04:35 Wędkarska Pasja
04:55 Zew Natury
05:25 Dzika Kuchnia

 

SOBOTA

06:10 Film dokumentalno-przyrodniczy
07:10 Tylko Podróże
07:40 Artland: Galeria na Kółkach
08:50 Wędkarskie Wyprawy
09:15 Klasyka z Simonem Callowem
09:45 Mała Italia
10:40 Przygoda z haczykiem
11:10 Szlakiem Wielkich Kompozytorów
11:45 Z Adrenaliną na Etacie
12:50 Justin Bonello: Mistrz Patelni
13:20 Perły Włoch
13:55 Luksusowe Podróże
14:25 Z Adrenaliną na Etacie
15:25 Wędkarska Pasja
15:50 Tylko Podróże
16:20 Darz Bór
16:50 BcRec on Tour
17:10 Artland: Galeria na Kółkach
18:15 Klasyka z Simonem Callowem
18:50 Na Osi
19:35 Kolekcjonerska Pasja
20:35 Szlakiem Wielkich Kompozytorów
21:15 Justin Bonello: Mistrz Patelni
21:50 Perły Włoch
22:25 Powrót do Korzeni
23:20 W Oceanie
23:55 Smaki Afryki
00:25 Zanurzenie
00:45 Film dokumentalno-przyrodniczy
01:50 Zew Natury
02:20 Wędkarska Pasja
02:40 Kołowrotek
03:10 Zanurzenie
03:30 Strzeleckie ABC
03:50 Tajemnice Przyrody
04:05 Trucker Club
04:35 BcRec on Tour
04:55 Wodny Świat
05:15 Dzika Kuchnia
05:50 Bez komentarza

 

NIEDZIELA

06:10 Film dokumentalno-przyrodniczy
07:05 Niesamowite Wędkarstwo
07:35 Wędkarskie Przygody Babea Winkelmana
08:05 W Siodle: Śladami Dicka Kinga
09:05 Trucker Club
09:35 Klasyka z Simonem Callowem
10:10 Justin Bonello: Mistrz Patelni
10:45 Zanurzenie
11:05 Cudowna Planeta
11:50 Tylko Podróże
12:20 Perły Włoch
12:55 Szlakiem Wielkich Kompozytorów
13:35 Dziewczyny w Raju
14:10 Magiczne Zakątki
15:05 Adrenalina
15:35 Dzikie Ścieżki Afryki
16:00 Justin Bonello: Mistrz Patelni
16:35 Artland: Galeria na Kółkach
17:45 Projekt Zambezi
18:15 Wędkarska Pasja
18:35 Bezpieczna Osada
19:05 Tylko Podróże
19:35 Gang Surykatek
20:15 Inne Oblicze Australii
21:10 Perły Włoch
21:45 Klasyka z Simonem Callowem
22:20 Artland: Galeria na Kółkach
23:25 Szlakiem Wielkich Kompozytorów
00:05 Lasy Dolnego Śląska
00:30 Trucker Club
01:15 Film dokumentalno-przyrodniczy
02:10 Vademecum Przetrwania
02:45 Zanurzenie
03:05 BcRec on Tour
03:25 Kołowrotek
03:50 Wędkarska Pasja
04:10 Wędrówki z wędką
04:40 Darz Bór
05:15 Dzika Kuchnia
05:45 Bez komentarza